.

.

پس چه باید کرد ای اقوام شرق     باز  روشن می شود ایام شرق

ما شرقی‌ایم و این کلمه تنها یک نام جغرافیائی نیست. از یک نوع بینش روح و گرایشی حکایت می­کند که در  فرهنگها، تمدنها، مذهبها، و شیوۀ جهان‌بینی و شخصیت انسانی ما منعکس است و آنگهی این بستگی ما را در برابر آنچه "غرب" نام دارد موضع مشخصی می‌بخشد. (دکتر علی شریعتی)

به اطلاع کلیۀ علاقه‌مندان می‌رساند که مرکز اقبال شناسی وابسته به قطب علمی فردوسی شناسی و ادبیات خراسان مستقرّ در  دانشکده ادبیات و علوم انسانی دکتر علی شریعتی در نظر دارد با مشارکت دانشجویان فرهیخته و صاحب نظران، کار گروه تخصصی مطالعات شرق به عنوان(LOGOS) "“LEARNING ORIENTED GROUP OF ORIENTAL STUDIES  راه‌اندازی کند تا زمینه‌ای برای نظریه پردازی در علوم انسانی با رویکرد اندیشه های بلند شاعر و فیلسوف شرق  علامه محمد اقبال لاهوری هم فراهم آید.

از کلیۀ دانشجویان، بویژه افراد شاغل به تحصیل در گروههای آموزشی فارسی، عربی، الهیات و فلسفه، زبان شناسی و تاریخ دعوت می‌شود به صورت حضوری یا از طریق پست الکترونیک با ما تماس بگیرند.

دانشجویان علاقه مند به عضویت در (LOGOS) کارگروه تخصصی مطالعات شرق می‌توانند جهت ارائه پیشنهادها به مرکز اقبال شناسی مراجعه کنند.

.

.

.

1101 :تعداد دفعات بازیدبخش‌ها


خبرنامه
عضويت در خبرنامه


ورود
 مشكل در ورود به سيستم؟
آمار سایت

تعداد کل بازدید: 291321
تعداد کاربران آنلاین: 1
تعداد بازدید این ماه: 280
تعداد بازدید امروز: 6


Home Page | About us | Contact us | Site Map 
©2008 Ferdowsi University Of Mashhad.